WOŚP 2021 – DZIĘKUJEMY!

Znamy już ostateczną kwotę zbiórki na rzecz WOŚP:

‼ 105 576, 71zł ‼

Ten wynik to przede wszystkim ciężka praca naszych niezastąpionych wolontariuszy i to właśnie im należą się największe ukłony:


JESTEŚCIE WSPANIALI ! WASZE UŚMIECHY, DOBRE SERCA, SPONTANICZNOŚĆ I SIŁA MŁODOŚCI PO RAZ KOLEJNY BYŁY ŹRÓDŁEM SUKCESU!! ❤🔥❤

Garść statystyk:

❤ Na ulicach miasta i gminy kwestowało 99 wolontariuszy, którzy zebrali 66 175,22 zł. Jest to wynik niezwykle zadowalający, biorąc pod uwagę, że ich liczba w poprzednich latach wynosiła blisko 150.

❤ Licytacje przyniosły w tym roku 35 581, 49zł. Największe zainteresowanie jak zwykle wzbudziły Złote Serduszka, z których najdroższe osiągnęło kwotę 8599zł, co jest absolutnym rekordem w historii brzeskich finałów.

❤ Magia Allegro sprawiła, że nasze aukcje dotarły daleko poza granice naszego miasta, m.in. na Pomorze i Mazowsze 😉

❤ Dzięki uruchomieniu e-skarbonki i terminalu płatniczego zebraliśmy dodatkowe 3820zł

Dziękujemy naszym sponsorom i przyjaciołom, bez których jak zwykle nawet nie ruszylibyśmy z miejsca: Pizzeria Soprano, GoDan Strefa Uśmiechu Brzesko, Zdrowo i Kolorowo oraz Restauracja RZYM Brzesko.

Przy liczeniu pieniędzy jak co roku pomagali pracownicy brzeskiego oddziału Krakowskiego Banku Spółdzielczego – Małgorzata Zachara, Justyna Batko, Mariusz Potok i Bartłomiej Mucek. Pomocą od lat służy Katarzyna Pacewicz-Pyrek, wsparła nas swoją osobą i przekazała pieniądze z akcji, które poprowadziła w Salon Kwiatowy Bazzar.

Przedmioty do licytacji przekazali: Seweryn Kozub, Anna Kucharska, Piotr Skórnóg i Katarzyna Pacewicz-Pyrek, Kinga Maklas, biuro podróży Wakacje.pl, Mariusz Zawistowicz, pracownicy Carlsberg Polska, Rebeka Sowa oraz firma Jawor. Złote serduszka przekazała pracownia złotnicza Krzysztofa Wrony.

TYSIĄCKROTNE DZIĘKI ‼DO ZOBACZENIA ZA ROK❤

#WOŚP

Kategoria: Aktualności
Data: 01 Lut 2021