7. Teatralne Spotkania Metodyczne – zapisy do 10 listopada

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku serdecznie zapraszają instruktorów teatralnych oraz nauczycieli prowadzących szkolne zespoły teatralne do uczestnictwa
w 7. Teatralnych Spotkaniach Metodycznych.

Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest praca nad świadomością emocji i ciała
w przestrzeni scenicznej ze szczególnym uwzględnię poniższych zagadnień:

  • monolog wewnętrzny postaci w połączeniu z ekspresją ciała a świadomość przestrzeni sceny
  • wyrażenie intencji i wewnętrznych stanów emocjonalnych za pomocą ciała i ruchu
  • synteza emocji postaci literackiej i ekspresji ciała aktora w relacji z partnerem scenicznym

Zajęcia warsztatowe realizować będzie Rafał Sadowski – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wieloletni aktor Teatru im. J. Słowackiego.

7. Teatralne Spotkania  Metodyczne zostały zaplanowane 19 listopada br. (czwartek) w godz. 15:00-18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, pl. Targowy 10.

W sytuacji zwiększonego zagrożenia epidemiologicznego, zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu warsztatów, a w przypadku braku wystarczającej liczby zgłoszeń prawo do odwołania warsztatów.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w 7. Teatralnych Spotkaniach Metodycznych prosimy o przesłanie mailem skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia w terminie do 10 listopada br. na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl.

Dodatkowych informacji udziela: Ilona Stanaszek w tarnowskim Biurze Organizacyjnym MCK SOKÓŁ: tel. 14 626 07 61, 18 534 06 89, e-mail: i.stanaszek@mcksokol.pl.

Warsztaty dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w związku z czym udział w spotkaniu jest bezpłatny.

KARTA ZGŁOSZENIA – w formacie PDF – pobierz, – w formacie DOC – pobierz

Kategoria: Aktualności
Data: 04 Paź 2020