Oferta zajęć

  1. NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH (zajęcia indywidualne) – koszt: 60 zł miesięcznie/1 lekcja tygodniowo po 30 minut lub 100 zł miesięcznie/2 lekcje tygodniowo po 30 minut (instruktor mgr Teresa Szydłowska) (R+).

  2. NAUKA GRY NA GITARZE AKUSTYCZNEJ I KLASYCZNEJ (zajęcia indywidualne) – koszt: 20 zł/1 lekcja po 30 minut (instruktor mgr Karol Niemiec) (R+).

  3. NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH DĘTYCH (zajęcia indywidualne) – koszt: 65 zł miesięcznie/lekcje po 45 minut (instruktor Wiesław Porwisz) (R+).

  4. NAUKA GRY NA SKRZYPCACH (zajęcia indywidualne) – środy i soboty, koszt: 40 zł/1 lekcja po 45 minut (instruktor mgr Zbigniew Kawalec http://www.brzeskiesmyczki.pl/2.php) (R+).

  5. KOŁO PLASTYCZNE (zajęcia grupowe) – sobota godz. 10:00-11:30 dla dzieci, godz. 12:00-13:30 dla młodzieży, koszt: 30 zł miesięcznie (instruktor mgr Piotr Duda) (R+).

  6. MAŁY GRAFIK (zajęcia grupowe dla dzieci w oparciu o program „CorelDraw”) – wtorek godz. 15:00-16:30, (instruktor mgr Piotr Duda).

  7. GRAFIKA KOMPUTEROWA (zajęcia grupowe dla młodzieży w oparciu o program „CorelDraw”) – sobota godz. 13:30-15:00, (instruktor mgr Piotr Duda).

  8. MUZYCZNA KOMPOZYCJA KOMPUTEROWA (zajęcia grupowe w oparciu o program „Ableton Live 8”) – zajęcia bezpłatne (instruktor mgr Karol Niemiec).

  9. KOŁO RECYTATORSKIE (zajęcia grupowe) – środa godz. 16:00-17:00, zajęcia bezpłatne (instruktor mgr Ewelina Stępień).

  10. NAUKA ŚPIEWU (zajęcia indywidualne) – koszt: 20 zł/1 lekcja po 30 minut (instruktor mgr Ewelina Stępień) (R+).

  11. DZIECIĘCA AKADEMIA ARTYSTYCZNA (blok programowy dla najmłodszych) – wtorek godz. 15:30-17:30, koszt: 40 zł miesięcznie (instruktorzy: T. Szydłowska, E. Stępień, P. Duda, K. Niemiec) (R+).

  12. BALET dla dziewczynek (sala w MOK ul. Kościuszki 7) – poniedziałek i środa godz. 15:45-19:30 (instruktor Edyta Korus).

  13. KÓŁKO SZACHOWE (zajęcia grupowe) – czwartek godz. 17:00-19:00, zajęcia bezpłatne.

  14. KOŁO FOTOGRAFICZNE (zajęcia w Piwnicy Brzeskiej ul. Kosciuszki 7) – piątek godz. 18:00-20:00, zajęcia bezpłatne.

  15. KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO: środa i piątek (instruktor Bogusława Frankowicz www.dancetime.pl)
    – dla dzieci: Szkółka Tańca Towarzyskiego (grupy zróżnicowane na kategorie wiekowe) – godz. 17:30-18:30
    – dla początkujących oraz wyższych stopni zaawansowania tanecznego (młodzież/dorośli) – 19:30-20:30.

  16. KURS TAŃCA – wtorek (instruktor mgr Dorota Thomas http://thomasdance.pl/):

  • godz. 16:00-16:30 – zajęcia rytmiczno-taneczne dla przedszkolaków,

  • godz. 16:30-17:30 – zajęcia tańca towarzyskiego dla 6-8 latków,

  • godz. 17:30-19:00 – zajęcia tańca towarzyskiego (sekcja sportowa) dla 9-12 latków,

  • godz. 19:00-20:00 – kurs tańca dla dorosłych (grupa zaawansowana),

  • godz. 20:00-21:00 – zajęcia latino dla pań (proste choreografie taneczne na bazie tańców latynoamerykańskich).

17. AEROBIK dla pań – środa i piątek 18:30-19:30 (instruktor Bogusława Frankowicz).

18. JOGA – czwartek godz. 19:00-20:30 (instruktor Tadeusz Nowak).

19. TABATA Fitness – czwartek godz. 18:00 http://dancetime.pl/fitness/tabata/

20. PROJEKTY ARTYSTYCZNE – poniedziałek, godz. 16:00-17:30, koszt: 25 zł miesięcznie (miejsce zajęć – Piwnica Brzeska).

21. WARSZTATY PLASTYCZNE – środa, godz. 16:00-17:30, koszt: 30 zł miesięcznie.

Zachęcamy do działania w regionalnych zespołach folklorystycznych http://www.mok.brzesko.pl/?page_id=91

ŚWIETLICE WIEJSKIE działające w strukturach MOK:

  • JADOWNIKI – poniedziałek godz. 16:00-21:00, wtorek godz. 16:00-20:00, środa godz. 16:00-22:00, piątek godz. 16:00-21:00.

  • MOKRZYSKA – poniedziałek godz. 12:00-14:00, 18:00-20:00, środa i czwartek godz. 16:00-20:00, piątek godz. 12:00-14:00, 18:00-20:00.

  • PORĘBA SPYTKOWSKA – wtorek godz. 12:00-17:00, środa i czwartek i piątek godz. 16:00-21:00.

  • STERKOWIEC – poniedziałek godz. 15:30-19:30, wtorek i środa godz. 16:00-19:30, czwartek i piątek godz. 15:00-19:30.



Wielkość czcionki
Kontrast