Michał Wiśniewski akustycznie – 23 marca 2019

Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne. Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. „A Niech Gadają” to osobisty komentarz artysty do długiej drogi przebytej w życiu zawodowym i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów!

Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej.

Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowa pocztówka z autografem artysty. Zdjęcia wykonujemy zawodowym aparatem, które można po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała na Facebooku.

Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, w cenie których możecie Państwo wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem. Otrzymacie również najnowszą płytę CD z dedykacją Michała. W pierwszej kolejności wejdziecie na zaplecze zespołu i zagwarantujemy Wam miejsca w pierwszym rzędzie 🙂
Bilety, dostępne są w kasie MOK (od marca) oraz pod adresem https://www.kupbilecik.pl/impreza-31134-michal.wisniewski.akustycznie.brzesko.html

Informacje dodatkowe dostępne telefonicznie pod numerem 694 024 832 lub 18 442 02 40

Kategoria: Aktualności
Data: 18 Mar 2019


Wielkość czcionki
Kontrast